Strona o Bł. Paulinie Marii Jarikot prowadzona w ramach projektu Fundacji Dbam

dni
godzin
minut
sekund

W sklepie Pauliny - Świeca sojowa

Lawendowa modlitwa różańcowa

2023-05-26

Z potrzeby zebrania środków na wsparcie Centrum Dobrego Samarytanina w Bukanga w Tanzanii zrodził się pomysł na zrobienie świec sojowych o zapachu lawendy. Nasza kreatywność nie zna granic.  Ponieważ kraj, w którym urodziła się Bł. Paulina Jaricot to Francja, kojarzona przecież w pięknymi fioletowymi polami lawendy, ciągnącymi się w nieskończoność, ten właśnie zapach mógłby podobać się Bł. Paulinie. Z lawendy robi się głównie olejki eteryczne, saszetki zapachowe, kosmetyki, mydełka i świece. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chciałbyś mieć taką świecę z wosku sojowego, zamkniętą w metalowej puszce (ok 100ml) kliknij i wesprzyj naszą Zrzutkę:

ALE JAJA! Ale najpierw musi być kura!

Będą miały Siostry kurki, kurki ślicznopiórki, wesołe kokoszki, zwariowane troszkę...

Będą niosły Siostrom jajka, najsmaczniejsze, zdrowe, już grządki i klatki dla kurek są gotowe.

W Centrum Dobrego Samarytanina mieszkają dzieci, którymi opiekują się Siostry Dobre Samarytanki. Wspólnota prowadzi dom, gospodarstwo na własny użytek. Siostry dbają o edukację dzieci, wychowanie, aby nie chodziły głodne.

Starają się być samowystarczalne, ale potrzebna jest też nasza pomoc. W ciągu ostatniego półrocza, udało się nam zorganizować bardzo potrzebną pralnię. A na święta Wielkiej Nocy zebraliśmy kwotę potrzebną do zakupu stada owieczek. Tymczasem kurnik w Bukanga opustoszał. Bardzo chcielibyśmy, aby zamieszkały w nim młode kurczaki, które będą znosiły jajka, będą się rozmnażać i będą pociechą dla dzieci, jak inne zwierzęta w gospodarstwie: krowy, świnie, owce...

Świecę możesz też zamówić pisząc na mail kontakt@dbam.org.pl

Koszty to 50 zł w tym my pokrywamy koszty przesyłki

Iwona

AKTUALNOŚCI, SKLEP